Yukarı Çık
TR | EN | IT

Türkiye'de Tedavi

Türkiye’ye tedavi amaçlı gelen misafirlerin ulaşım giderlerinin %50’si Türkiye Cumhuriyeti tarafından karşılanmaktadır.

Sizlere detaylı olarak bilgilendirme yapabilmemiz adına, Tedavi olmak istediğiniz hastalığınıza veya yaptırmak istediğiniz medikal işleme ait belgelerinizi (Rapor ve görüntüler) tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Ekibimiz sizlerin şikayetleri ve beklentileri ile ilgili olarak en doğru ve en iyi hizmeti alabileceği alanında uzman ve deneyimli doktorları seçer. Sizlerin tercih edeceği doktor ile sizin adınıza gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirerek tedavi planını oluşturarak sizleri bilgilendirir.

 Viacco Medical Travel, tedavi bilgilendirme için herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Türkiye'de tedavi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren ekibimiz tarafından tedaviniz öncesi ve sonrasında tüm hazırlıklar organize edilecektir.

Takvimde size en uygun geliş zamanı belirlenir, Otel rezervasyonlarınız yapılır, ve belirlenen tarihte ekibimiz tarafından havaalanında karşılanıp konaklayacağınız tesise ulaşımınız sağlanır.

Viacco Medical Travel tarafından sizlere sağlık asistanı atanır. Asistanlarımız tedavinizi gerçekleştirecek ekip ile görüşmelerinizi sağlar. Soru ve sorunlarınız da sizlere çözümler sunar ve tüm aşamalarda sizlere eşlik eder.

 Türkiye'de tedavi sürecinizde sizlere eşlik edecek asistanlarla geçen süreci özetleyecek olursak;